Latviski По русский In English

Par vīriešiem, kuri neprec...


Ļoti sen jau vēlējos uztaisīt blogu par šo tēmu (pēdējā laikā par to miljons forumos ir jautājumu un arī soc. portālos bijuši raksti). Kāpēc neprecas? Tātad, kāpēc vīrietis neprec sievieti?

Pa lielam ir viens vienīgs arguments – jo nejūtas pārliecināts!

Es šeit mazliet aizskaršu sievietes- bet teikšu patiesību!

Argumenti nebūs ar konkrētiem vārdiem un uzvārdiem lai nevienu neaizskartu, bet no dzīves gan,-gan no savas gan no draudzeņu, paziņu stāstītā, dzirdētā un visa kopumā (vecuma aplitūda 20-50 gadi, lai nerodas pārpratumi).

...
Komentāri (3)  |  2014-02-23 09:39  |  Skatīts: 3399x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


21. gadsimts - vilku likumi Latvijā


Es pēdējā laikā esmu šokēta par sabiedrību un cilvēcības trūkumu tajā. Gribētos jautāt - kas notiek ar pasauli, un vai šajā planētā drīzāk šajā valstī vēl dzīvo cilvēki, es domāju, cilvēcīgi cilvēki?... Jo vairāk domāju par šo jautājumu un jo vairāk saskaros ar skarbo dzīves realitāti... jo vairāk tuvojos atbildei, lai cik cik skarba tā nebūtu, bet atbilde ir - nē! Runa ir darba meklētājiem un devējiem un strādājošajiem Latvijā , dzīvojošajiem Latvijā. Nesen lasīju rakstu, kas mani šokēja - Centrālās Statistikas pārvalde izrēķinājusi, ka cilvēkam mēnesī pilnīgi pietiek ar 177Ls, lai apmaksātu dzīves telpas īri, komunālos maksājumus, sabiedrisko transportu, apģērba iegādi un pat tā remontu (šūšanas pakalpojumu, apavu remonts), pārtika un vēl daudz citu lietu, izņēmums esot luksusa preces, alkohols un tabaka (pareizi jau ir jo esot jau jācīnās ar Latvijas alkoholiķiem un neveselīga dzīves veida piekritējiem, un nav ko svētkos dzer, ne dzimšanas dienās, ne Jaunā gada sagaidīšanas svētkos, jo dzirkstošs šampanietis pavadot gadu miju latvietim nepienākas - tā skaitītos luksusa prece). Tad man radās vēl viens jautājums. Bet bērni, arī ir cilvēki? Cik atceros vecāku pabalsts līdz bērna pilngadībai ik mēnesi ir līdz 10 latiem. Tad diviem cilvēkiem mēnesī pilnīgi pietiek ar 187 latiem? ...
Komentāri (3)  |  2013-02-04 08:01  |  Skatīts: 13836x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.